Здавна існувала у нашого народу чудова традиція - Андріївські вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію, культуру.
Учні нашої школи поринули в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчули красу давніх звичаїв та обрядів.
Щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. 
Завершились вечорниці щедрим частуванням калити та варениками.

З 10.12-15.12 у школі пройшов тиждень правознавства. У рамках тижня класні керівники провели  виховні годин на правову тематику, а вчитель історії та правознавства, Огороднік В.С., цікаві заходи, зустрічі, інформаційні години.

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

 

 

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом, що слугує  справі зміцненню організованих зусиль у боротьбі з пандемією, яка поширюється у всіх регіонах світу.

 

З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років у школі до Дня пам’яті жертв Голодомору було проведено інформаційно-просвітницькі заходи.

У шкільній бібліотеці організовано виставку «І пам’яті свіча не згасне…», проведені класні години, година пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця».  Під час акції “Запали свічку” школярі вшанували пам’ять померлих під час Голодомору хвилиною мовчання.

Камінська Г.І. провела тематичний тиждень "Мода" з учнями 1 класу

Вітаємо учня 9 класу, Бондара Артура Івановича, із зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі обласного конкурсу бізнес-проектів "Живи та працюй на Хмельниччині".

Бондара Артура привітала представник районного Центру зайнятості, провівши з учнями 8-9  класів цікаву і пізнавальну бесіду. Діти дізналися про світ професій, про послуги, які пропонує служба зайнятості, зокрема для випускників навчальних закладів та молоді. Отримали інформацію щодо попиту професій на ринку праці, про умови та порядок реєстрації в центрі зайнятості, про відкриття власної справи з допомогою центру зайнятості.

21 листопада, у День Гідності та Свободи, ми вшановуємо громадянський  подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. За цієї нагоди в школі проводились тематичні заходи  патріотичного і виховного змісту.

Учні 9 класу, Явдосюк Діана Леонідівна та Бондар Артур Іванович, взяли участь в ІІ етапі обласного конкурсу бізнес-проектів "Живи та працюй на Хмельниччині". (Керівник: Вінькова М.А.)

Вітаємо переможецю ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Шмідт Вероніку, ученицю 6-го класу (вчитель Кривіцька Т.І.) за зайняте ІІІ місце

23 жовтня 2018 року на базі Яворовецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум учителів історії на тему: «Формування предметних компетентностей у процесі викладання історії в 5 класі». 

НУШ

Український народ багатий на звичаї і традиції. У день справжнього свята козаків - Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки усіх українців та козаків, у школі традиційно відбулося свято «Козацькі забави».

Хорошою традицією у школі стало проведення на свята урожаю і квітів. Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним, і проводилося під гаслом « Його Величність Гарбуз!»

 З нагоди Дня Учителя уже традиційно у школі оголошується День учнівського самоврядування. Учні 9 класу мали змогу відчути себе справжніми вчителями і провести уроки.

 

 Після цього учні привітали вчителів святковою програмою з піснями та жартами

З 15 по 22 вересня у містах України проходять різноманітні заходи в рамках Європейського тижня мобільностіЯворовецька школа підтримала акцію.

У школі традиційно уже пройшли перші уроки на патріотичну тематику:

     Ось і настав день, коли шкільне подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат. 

    День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
    Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято учнів, вчителів  та  батьків.

3 вересня в Яворовецькій ЗОШ І-ІІст. відбулося свято  Першого дзвоника! 

Останній дзвінок

Випуск 2017-2018

   У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цього року свято випало на 17 травня. Вишиванка для українців - могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. Традиційно учні та вчителі нашої школи  відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа майоріла різнобарвними візерунками.

   З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, тим, хто захищав Батьківщину десятки років тому, тим, хто боронить її сьогодні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни  Яворовецькою ЗОШ проведено мітинг-реквієм, приурочений до Дня пам’яті та примирення. Учні школи  поклали квіти до меморіалу та вшанували  хвилиною мовчання тих, хто не повернувся з війни.

 

    Ми висловлюємо подяку людям, які стали на захист країни у різні часи. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. 

Місячник екологічного виховання

З метою формування   екологічної культури учнів, прищеплення бажання берегти і примножувати оточуючу красу в  школі було проведено місячник екологічного виховання. В рамках Місячника були проведені наступні заходи: конкурс  на кращий малюнок за темою «Мій рідний  край – моя Земля», екологічна  гра – квест «Світ у твоїх руках»,  випущено стінгазету «Земля у нас одна»,  проведено акції «Зелений  паросток  майбутнього», «Збережемо природу разом!», виховні години по класах.

Тиждень БЖД у школі

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. 

У рамках тижня БЖД у школі було проведено ряд заходів: виховні години, бесіди, квест"Безпека- це життя "(5-8класи), квест серед учнів початкової школи "Наша безпека", тренінг по надання медичної допомоги  з медпрацівником, виставка літератури. 

   Кожен українець, у тому числі й діти,  сьогодні знають, що таке війна. Важко й сумно спостерігати за цими подіями, чекати близьких та переживати за захисників. А ще гірше бути там, на передовій, у голоді й холоді, під кулями і «градами» вчиняти подвиг щодня. 

    Учні, батьки, вчителі школи активно підтримують воїнів АТО, неодноразово долучаються  до акцій, метою яких було допомогти нашим українським воїнам. Ми збирали кошти, продукти харчування, писали листи вдячності та підтримки, виготовляли вітальні різдвяно-новорічні листівки. Цього навчального року ми не стоїмо осторонь тих проблем, які тільки спільними зусиллями ми зможемо вирішити. Наші захисники воюють сьогодні на сході країни, вони захищають нас. А наш основний обов’язок – їм допомогти.

Березень в Україні часто  називають Шевченковим. Навесні Великий Кобзар приходить до нас новим,  неповторним...

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

Тебе своїм сучасником звемо...

12.03-16.03.2018р. пройшов у школі Шевченківський тиждень.

  •  Публіцистична вистава "Вічна слава Кобзарю"
  • Виставка малюнків до творів Т.Г. Шевченка  "Ми тебе не забули, Тарасе..."
  • Книжково-ілюстративний куточок "Тарасові слова-душа народу"
  • Літературний ранок "У вінок Кобзареві"
  • Вікторина "Наш Великий Тарас"
  • Участь в Шевченківських літературних читаннях у Слобідко-Красилівській ЗОШ І-ІІст. "Кобзаря дух незборимий"
  • Відео-урок "Маловідомі факти з життя Шевченка"
  • Літературна вікторина "Ім'я  Тараса стукає в серцях"
  • Мандрівка "Шляхами Тараса"

7 березня 2018 року учні школи зібрались у Будинку культури, щоб привітати прекрасну половину людства - жінку зі святом Весни.

Весна і жінка. Жінка і весна:

У них обох свої земні турботи...

Наталя Данилюк

Шановні жінки!

Щиросердно вітаю  Вас з Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Бажаю Вам весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові. Радості і кохання Вам, здійснення усіх мрій!

 

 

 

Бажаю щастя i достатку

Ясного неба i тепла.

В житті лиш злагоди й порядку,

Щоб доля світлою була.

В роботі - успіху й терпіння,

У справах - вічного горіння,

В коханні – вічності весни

В сім’ї – добра і теплоти.

 

Директор школи        В. С. Огороднік

21 лютого відзначили Міжнародний день рідної мови.

                                                                                             ... Як парость  виноградної лози плекаймо мову...

                                                                                                                                                                        М. Рильський

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови проведено виховні заходи "Мандрівка країною мови", "Поки живе мова", вернісаж висловів про мову, поетичні хвилинки "...Яке то щастя - припасти до мови рідної душею...", а також організовано провели у 2 - 8 класах "диктант єдності" українською мовою.

20 лютого стало для нас назавжди пам'ятним днем - Днем Героїв Небесної Сотні. 

Сьогодні ми згадали про всіх, хто віддав своє життя за Україну

19 лютого 2018 року відбувся шкільний етап обласного фестивалю читців, присвяченого Шевченківським дням "Живи,  Кобзаре,в пам'яті людській! "

Переможцями стали: Рев' юк Аліна, Рев' юк Вікторія ,  Шмідт Вероніка - молодша група; Сторожук Діана, Явдосюк Діана  - старша група

Закінчився 2016-2017 н.р.

На підставі річного оцінювання та результатів ДПА за рішенням педагогічної ради (протокол №6 від 15.06.2017)  випустили зі школи та видали свідоцтва про базову загальну середню освіту учням 9 класу, зокрема Коваль І. та Лембасу М. свідоцтва з відзнакою.

за рішенням педагогічної ради (протокол №5 від 12.06.2017)  перевели учнів 5-7 класів до наступного класу.

за рішенням педагогічної ради (протокол №4 від 01.06.2017)  перевели учнів 1-4 класів до наступного класу

 

У школі пройшло ДПА 2017 

9 травня в Україні відзначають День примирення та 72-ту річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

12 травня 2017 року у Яворовецькій ЗОШ І-ІІ ст. проведено урочисте підняття Державного Прапора України. 

 

Закриття року англійської мови в школі

Мовленнєво-розумова діяльність – єдиний процес творення думки та мовлення – складає підґрунтя для спілкування. Оволодіння учнями основами спілкування є практичною метою вивчення іноземної мови у школі. Одним із засобів активізації мовленнєво-розумової діяльності є гра. В процесі рольової гри, ігрової ситуації, конкурсу підсилюється емоційне сприйняття матеріалу. Учні активно набувають мовленнєвих навичок. Тому у ході навчально-виховного процесу доцільно використовувати не тільки урочну форму роботи, а й практикувати проведення позакласних заходів, конкурсів, залучати учнів із різними здібностями до їх підготовки та участі. Важливу роль такі форми роботи відіграють на різних вікових етапах, починаючи від  вивчення англійської мови у початковій школі і завершуючи у старшій школі.

 Проведення предметних тижнів, зокрема з англійської мови, дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності школярів, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й  визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет.   

        У жовтні в школі проводився тиждень англійської мови, а 14 грудня – День англійської мови.

 10 грудня - Міжнародний день захисту прав людини

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.Наша школа приєдналася до відзначення Дня прав людини.

  В зв'язку з цим в школі був проведений Всеукраїнський тиждень прав.

25 листопада в Україні розпочинається акція "16 днів проти насильства"

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об'єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства. Наша школа також приєдналася до акції

25 листопада відбулася лінійка пам"яті "Свічка плакала в скорботі" ( вчитель Огороднік В.С.)

Вітаємо переможця ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

Лембаса Максима Сергійовича, учня 9-го класу (вчитель Огородник В.С.) за зайняте ІІІ місце

Вітаємо переможецю районного етапу Всеукраїнського конкурсу з української мови ім.П.Яцика 

Шмідт Вероніку, ученицю 4 класу, за зайняте ІІІ місце (вчитель Явдосюк Н.В.)

 

Вітаємо переможця ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Лембаса Максима Сергійовича, учня 9-го класу (вчитель Бондарець О.Г.) за зайняте ІІ місце

13 жовтня в школі проведено "Козацькі забави" до Дня Українського козацтва та Дня захисника України

1 жовтня відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівника освіти

Учні нашої школи активно долучились до районної учнівської онлайн естафети "Гімн України єднає всіх."

Участь учнів школи в акції „Прикрасимо Великоднє дерево”

 Великдень - одне з найбільших й найшановніших після Різдва християнських свят. Щоб показати всю велич і красу традицій  в м. Красилів на пл. Незалежності встановлено декоративне Великоднє дерево, у прикрашанні якого активно взяли участь учні нашої школи, виготовивши свої писанки, в які вклали частинку своєї дитячої душі.


Вітаємо нашу футбольну команду за зайняте 1-е місце. Молодці!

01.03.2016 у школі проведено акцію «Допоможи бійцю АТО»

Учнями та працівниками школи зібрано продукти харчування, малюнки, листівки і передано членам волонтерського загону «Волонтери Красилівщини» для бійців.

В ході проведення акції звучали побажання миру і спокою в Україні, швидкого і щасливого повернення бійців додому.

Перед присутніми виступили директор школи Огороднік Валентина Сергіївна і волонтер Сташевський Дмитро Борисович.

 

Звучали пісні у виконанні учнями школи «Україна - єдина країна», «Ми хочемо миру».


 

Засідання динамічної групи голів ШМО КК

11 березня  на базі Яворовецької ЗОШ І-ІІ ст. відбулося засідання динамічної групи голів шкільних методичних об’єднань класних керівників   на тему «Зміст діяльності класного керівника щодо забезпечення системи формування громадянськості школярів». Директор школи Огородник В.С. презентувала роботу школи, визначила проблеми в роботі класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст. Щиборовська Т. В., методист Красилівського РМК, ознайомила присутніх із нормативно-правовими засадами створення виховного простору для формування громадянської культури особистості учня. Про компетентнісний підхід до створення  особистісно орієнтованої системи громадянського виховання, використання в роботі проектних технологій, інтерактивні методів виховання розповіла у своєму виступі голова шкільного методичного об’єднання класних керівників Вінькова М.А.  У ході засідання учасники обмінялися думками щодо власного бачення організації виховної діяльності у школи з малою наповнюваністю класів, відвідали та проаналізували виховні заходи: віртуальна мандрівка «Україна – єдина країна» (класні керівники Камінська Г.І. Коваль Г.А., Явдосюк Н.В.), лабораторія невирішених проблем «Імідж моєї країни» (Вінькова М.А., Франчук О.П., Тимченко Л.В.).


Відбувся районний огляд-конкурс художньої самодіяльності учнівських і педагогічних колективів, де школа брала активну участь


Вітаємо переможця ІІ туру олімпіади з географії Лембаса Максима, учня 8-го класу (вчитель Андрійчук О.М.)


Засідання Школи молодого директора

Засідання Школи молодого директора, роботою якого керувала завідувач районного методичного кабінету Глущук Н.С., відбулося 6 листопада 2015 року на базі Яворовецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Тема семінару-практикуму  «Організаційно-господарська та адміністративна робота керівника навчального закладу» вибрана не випадково, адже керівник сучасного навчального закладу повинен вміти виділити з безлічі справ і питань найважливіше на даному етапі, своєчасно визначити проблему,сконцентрувати увагу педагогічного колективу на основних завданнях та шляхах їх розв’язання.

Як оптимально організувати свій час директору школи, щоб успішно   розв’язувати    поставлені   завдання   і  вимоги  держави,  як  не   заблукати  у   великому  потоці   інформації, як  уміло  поєднати   в  собі  всі  якості  керівника   і знайти  час на  вирішення   різноманітних  управлінських проблем,   уміти   не тільки  керувати   освітнім  закладом, але  й перевести   його   на  якісно    новий рівень? Цьому сприяє чітко спланована діяльність керівника. Оскільки діяльність школи має певну циклічність і ті самі за формою заходи періодично повторюються, важливе значення має циклограма роботи директора. Директор Яворовецької ЗОШ І-ІІ ст. Огороднік В.С. ознайомила з досягненнями педагогічного колективу, перспективами розвитку навчального закладу, презентувала свою циклограму роботи. Під час обговорення учасники семінару, враховуючи особливості підпорядкованих її закладів, висловлювали свої думки та пропозиції щодо деяких пунктів цього документу.

Практична частина була представлена уроком української мови у 2 класі на тему: «Закріплення вимови і написання слів з апострофом.» (вчитель Камінська Г.І.); уроком з предмету «Я у світі»  у 3 класі на тему: «Правила поведінки» (вчитель Явдосюк Н.В.); уроком  математики у 4 класі на тему «Одиниці вимірювання часу. Перетворення одиниць вимірювання часу» ( вчитель  Коваль Г.А.); уроком  англійської мови у 5 класі на тему «Мій улюблений одяг» (вчитель  Камінська О.Л); уроком  математики у 6 класі на тему « Розв’язування  задач і вправ на усі дії із звичайними дробами. Урок узагальнення» (вчитель Вінькова М.А.); уроком української мови у 8 класі на тему: «Прикладка як різновид означення. Написання непоширених прикладок через дефіс. Прикладки, що беруться в лапки» (вчитель Тимченко Л.В.); уроком  біології у 9 класі на тему « Голосовий апарат. Нижні дихальні шляхи.» (вчитель Тимченко Н.В.)

Молоді директори відзначили  належний  науково-методичний рівень усіх проведених  уроків.

На завершення учасники  відвідали виховний захід «Ми – діти твої, Україно!»